image

Kuşadası Su Kaçağı Bulma

Kuşadası Su Kaçağı Bulma

 Kuşadası Su Kaçağı Bulma Nasıl Yapılır?

Su kaçaklarını tespiti her zaman zor olmuştur. Şu an kullandığımız cihazlar olmadan önce borular dışarıda toprak altındaysa önce parkeler, karolar, betonlar kırılır, boruyu bulana kadar toprak kazılırdı. Boruyu bulunca ise boru boyunca ileri geri kaçağı bulana kadar kazı ve kırım devam ederdi. Su kaçağı bina içerisinde ise olursa sıkıntımız daha fazla olurdu. Kaçak çıkış noktası buluna kadar rastgele duvarlar, sıvalar, seramikler kırılırdı. Çıkan molozların bina dışına atılması ayrı bir sorun, bina içerisinde insanlar otururken tamiratlar ayrı bir sorun, temizlik de ayrı bir sorun olurdu. Zaman kaybı maksimum olur, gereksiz yerler de kırılarak maliyetler artardı.

Su kaçak tespit cihazlarının kullanıldığı bugünlerde ise su kaçağı tespiti yapmak artık bu kadar zor değildir. Kuşadası Su Kaçağı Bulma, firmamız imkanları ve tecrübesi ile artık çok kolay ve hızlı olmaktadır. Firmamızın kullandığı, kaçak tespit cihazları ve uzman personellerimiz sayesinde su kaçaklarının tespiti hat boyunca kırılarak değil, noktasal veya bölgesel olarak yapılmaktadır. Bu esnada kullandığımız cihazlar borulara dokunarak kaçaklardan çıkan sesleri bulmaktadır. Cihazlar su kaçağı bulmak için geliştirilmiştir. Borulara dokunma imkanı olmadığı zamanda ise dinleme çubukları kullanılır.

Binanızda, tesisinizde su kaçağı sorunu varsa öncelikle bu konuda tecrübesi olan firmalar ile çalışılması her zaman lehinize olmaktadır. Firma araştırması yapılırken önce fiyatı değil, ilgili firmanın referanslarını, sabit adresi, sabit telefonu, servis durumu, kullandığı cihazları ve personel tecrübesini öğrenmeniz her zaman lehinize olacaktır. Firmamız Kuşadası Su Kaçağı Bulma konusunda siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.